Administrátor IS (L2+)

Koho hledáme?

Kolegyni nebo kolegu, guru, geeka, specialistu s IT jako životní vášní. Zejména pak v oblasti IS a ERP. Někoho, kdo chce doplnit tým profesionálů, kteří se starají o chod informačních technologií, které jsou zázemím pro chod moderně řízené veřejné instituce. Správce komunikačních technologií, sítí, serverů, hardware i virtuálů. Člověka, který se nebojí interakce s uživateli. Kolegu nebo kolegyni, které/mu nečiní problém komunikovat s dodavateli, kolegy a kolegyněmi ani systémy. Nemá fobii z cloudů, moderních nástrojů a systémů na bází Windows i Linux. Ocení menší kancelář, metro B (Palackého náměstí) a převážně pracoviště Praha 2.

Co Vás čeká?

  • odpovědnost za instalaci, provoz, rozvoj a dostupnost svěřených IS;
  • podpora provozu vyvolávacího systému a platebního automatu;
  • administrace serverů s OS Windows (případně Linux);
  • správa VMware vCenter Server (možnost školení);
  • uživatelská podpora (helpdesk) na úrovní L2;
  • správa a zajištění dostupnosti podpůrných systémů a tiskových konfigurací;
  • zajištění agendy podpisových certifikátů a tokenů v režimu sekundárního garanta;
  • koordinace, optimalizace, nastavení monitoringu a automatizaci provozních činností;
  • participace na zvyšování a zajištění kybernetické bezpečnosti;
  • účast na rozvojových projektech s agilními týmy;
  • rozvojové osobní + týmové kvartální cíle, jednoduchý reporting.

Co nabízíme?

  • náborový příspěvek 30.000,- Kč;
  • platové ohodnocení v 11. platové třídě dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. ve znění pozdějších předpisů + osobní příplatek po zaučení (zpravidla po zkušební době);
  • pracovní poměr na dobu určitou (max. 1 rok) s možným prodloužením na neurčito;
  • termín nástupu ihned, případně dle dohody;
  • zaučení, zaškolení a podporu nadřízeného;
  • útulné a čisté pracovní prostředí v menších kancelářích;
  • pracoviště Podskalská 19 - Praha 2;
  • zaměstnanecké benefity, např.: flexibilní začátek / konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, 5 dnů zdravotního volna, stravné ve výši 120 Kč za odpracovaný den (zaměstnanec nic nedoplácí), příspěvek na vzdělávání a volnočasové aktivity, možnost dalšího rozvoje a vzdělávání, částečná práce z domova aj.

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání, nejlépe technického směru;
  • 2 roky doložitelných praktických zkušeností (ukažte, co jste dokázal/a, vytvořil/a, dělal/a, vybudoval/a);
  • pokročilou znalost OS Windows 10, Windows Server, GPO, AD;
  • znalost principů a funkcí ERP systémů (ideálně GINIS) = výhoda;
  • znalost alespoň jednoho z uvedených řešení: GroupWise, Vita, Yamaco, Scarabeus, Misys, VMWare, Cisco, Fortinet;
  • schopnost tvorby provozní dokumentace a sdílení know-how;
  • časovou flexibilitu (držení pohotovosti on-call, pouze část dní);
  • anglický jazyk na technické úrovni, plynulá čeština.

Oceníme

  • zkušenost s podporou ERP velkou výhodou, ideálně GINIS;
  • zkušenost a znalost některého ze systémů: Yamaco, Scarabeus, Misys;
  • znalost virtualizace v prostředí VMWare;
  • znalost Oracle (správa a provoz);
  • znalost databází, jazyka SQL, případně PL/SQL (čím více, tím lépe);
  • administrace Cisco prvků a orientace v infrastruktuře LAN až po WAN;
  • znalost Linux prostředí na úrovní administátora výhodou;
  • schopnost skriptování (cokoliv z uvedeného: Bash, PHP, PowerShell, Perl);
  • smysl pro humor a zodpovědnost zároveň, zajímavé hobby;
  • a takové ty samozřejmosti jako analytické myšlení, pečlivost apod.

Lhůta pro podání přihlášky: nejpozději do 31. 8. 2022, 12:00 hodin

S veškerými formalitami spojenými s přihláškou do výběrového řízení Vám rádi pomůžeme. Neváhejte kontaktovat personální oddělení, paní Markétu Jandovou (tel.: 602 342 655, marketa.jandova@mestocernosice.cz).

Přihláška musí být následně podána písemně v zalepené obálce s označením Přihláška na volné pracovní místo – Administrator IS (L2+). Přihlášku je nutno doručit do podatelny Městského úřadu Černošice na adresu Karlštejnská 259, 252 28 Černošice, nebo do podatelny na adresu pracoviště Praha, Podskalská 19, 120 00 Praha 2.

Firma: MĚSTO ČERNOŠICE

Kontakt: Markéta Jandová
Podskalská 19
120 00 Praha 2

Telefon: +420221982129
602342655

Místo práce: Praha 2

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé